کنفرانس مدیریت استراتژیک بازاریابی

استراتژی بازاریابی، الگویی بنیادی از اهداف فعلی و برنامه‌ریزی شده بازاریابی، بهره برداری و تخصیص منابع و تعاملات یک سازمان با بازارها، رقبا و دیگر عوامل محیطی است. از چنین تعریفی، مشخص است که پیاده سازی استراتژی بازاریابی امری پیچیده و نیازمند تفکر و آموزش بسیار است.
سال هاست که مدیران ارشد سازمان های بزرگ و کوچک، در پی طرح ریزی استراتژی های بازاریابی دقیقی هستند که منجر به فروش بیشتر و توسعه سازمانی آن ها شود، استراتژی هایی که در برخی اوقات منجر به پیروزی و اغلب منجر به شکست شده است!

امروزه به نظر می رسد، ایران ما بیش از پیش به تفکری استراتژیک در ساختارهای بازاریابی خود، نیازمند است. سندی که بتواند چشم انداز صحیحی از آنچه که سازمان در پی رسیدن به آن است را تدوین کند. در این جهت، تصمیم به برگزاری کنفرانس دو روزه مدیریت استراتژیک بازاریابی با تاکید بر کشورهای در حال توسعه گرفته شده، و در پی آن این کنفرانس با استقبال کم نظیر صاحبان کسب و کارهای مختلف، مدیران ارشد و میانی، و علاقمندان این حوزه روبرو شد. کنفرانس مدیریت استراتژیک بازاریابی در مرداد ماه سال ۹۳ در شمالغرب کشور در شهر تبریز با موفقیت برگزار گردید. شرکت کنندگان این کنفرانس، در روز اول متفاوت‌ ترین شکل آموزشی سطح بالای کسب و کار را همراه با تفریح و هیجان تجربه کرده، و در روز دوم در یک کارگاه عملی هیجان انگیز مبتنی بر کار تیمی (Team Working) همراه با رقابتی شانه به شانه با مدیران دولتی و خصوصی سازمان‌ها حضور داشتند. موضوعات و محورهای اصلی این کنفرانس عبارت بودند از: مدیریت کسب و کار، مدیریت بازاریابی، تبلیغات و فروش، مدیریت بازاریابی الکترونیک، مدیریت برند.

بخش هایی از این کنفرانس که به تصویر کشیده شده است را می توانید در ادامه ملاحظه بفرمایید:

همایش مدیریت استراتژیک بازاریابی – روز اول

کنفرانس مدیریت استراتژیک بازاریابی با همت گروه پدید و با همکاری آکادمی e learn ever سوئد، با ارائه گواهی نامه رسمی از این آکادمی در مرکز همایش های بین‌المللی پتروشیمی تبریز برگزار شد.
شهریار شفیعی از دانشگاه رِن فرانسه و مشاور برجسته در حوزه بازاریابی و برندینگ، محمد آکوچکیان کارآفرین برگزیده ملی ایران، مهدی منصوری زاده مدیر بازرگانی شرکت تویوتا بخش ایران و رسول تقوائی استاد دانشگاه UTAR مالزی، سخنرانان این رویداد بزرگ بودند.

همایش مدیریت استراتژیک بازاریابی – روز دوم

ما در پدید معتقدیم که تدوین استراتژی درست در راهکارهای بازاریابی چاره کار موفقیت کسب و کارهای امروزی، بویژه در کشورهای در حال توسعه است. از همین رو با برگزاری چنین رویدادهایی به استقبال توسعه این تفکر در سطح مدیران ارشد سازمان ها رفته ایم.

اگر از این مطلب لذت بردید، برای دریافت مطالب مشابه در صندوق ایمیل خود اینجا را کلیک کرده و مشترک شوید >

ثبت یک نظر